Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Carlo Bloemberg
Carlo Bloemberg
Directie/Verkoopadviseur

carlo@toyota-bloemberg.nl

Roy Bloemberg
Roy Bloemberg
Directie/Verkoopadviseur

 roy@toyota-bloemberg.nl

Joop Berendsen
Joop Berendsen
Verkoopadviseur

joop@toyota-bloemberg.nl

Waldo Wijnholts 
Waldo Wijnholts 
Service adviseur

waldo@toyota-bloemberg.nl

Donovan Jacqx
Donovan Jacqx
Service adviseur/Verkoop ondersteuning

donovan@toyota-bloemberg.nl

André Vink
André Vink
Service adviseur/Parts adviseur

andre@toyota-bloemberg.nl

Marco 
Marco 
Chef Werkplaats

Martin 
Martin 
Autotechnicus/Autopoetser

Clemens 
Clemens 
Autotechnicus

Rutger 
Rutger 
Autotechnicus

Sven 
Sven 
Autotechnicus

Remco
Remco
Allround Medewerker

Arke Bloemberg-van Haaren
Arke Bloemberg-van Haaren
Administratie

arke@toyota-bloemberg.nl

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.